На скандал вже відреагували у Міністерстві закордонних справ України. У відомстві нагадали, що Росія щодня вбиває українців. Тому випускати продукт з такою назвою, коли вже другий рік триває повномасштабне вторгнення Росії в Україну, неприпустимо.

Корисно Найкращі парфуми на весну: 4 свіжі аромати, які підійдуть кожній жінці

Скандал з MAC Cosmetics: реакція МЗС України

На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі X (Twitter) МЗС України опублікувало колаж, який відображає справжню суть кольору "Russia Red". На фото можна побачити дівчину з червоною помадою, яка стікає з губ, ніби кров. Також на світлині зображений будинок, який росіяни зруйнували ракетами.

"Російський червоний" – назва популярного відтінку, особливо бренду MAC Cosmetics. Але йдеться зовсім не про красу чи кохання. Це колір крові українців, яких щодня вбиває Росія. Це справжній колір війни, яку ніхто й ніколи не повинен пережити,
– заявило МЗС України у дописі.

Також своєю реакцією на скандал поділилася українська піарниця, співзасновниця видавництва "Книголав" та обраниця міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби Світлана Павелецька. На своїй сторінці в інстаграмі вона зазначила, що бренд MAC Cosmetics не продається на українському ринку. Однак червону помаду "Russia Red" досі можна знайти у всьому світі.

За два роки війни ми, як ніколи, усвідомили, як виглядає russian red, – і ця назва набула зовсім іншого сенсу. Бо russian red – це не тон помади, яку жінка має наносити на свої губи. Це тисячі життів українців. Це сотні загублених дітей. Це тисячі людей, які тепер безхатьки. Це цивільні полонені. Це військові полонені,
– написала Світлана Павелецька в інстаграмі.