Проблема спалаху смертельного коронавірусу надзвичайно гостро постала у всіх країнах світу. Проте, зважаючи на найбільшу кількість інфікованих в США, уряд держави не вдається до більш рішучих заходів щодо подолання недуги. Цю тему вирішив порушити американський актор Бред Пітт у випуску шоу Saturday Night Live.

Читайте також Бред Пітт приховував від Дженніфер Еністон стосунки з Анджеліною Джолі: деталі

Голлівудська зірка перевтілився у лікаря Ентоні Фаучі, з яким консультується Дональд Трамп стосовно пандемії COVID-19. Медійний експерт не боїться доводити главі держави власну думку, яка часто суперечить позиції президента. Бред Пітт з телеекрану також зважився піддати критиці висловлювання Трампа.

Наприклад, він пригадав, як президент запевняв, що вакцина від коронавірусу з'явиться відносно швидко. "Відносно швидко – цікава фраза. Щодо всієї історії Землі, звичайно, вакцина з'явиться дуже швидко. Але якщо ти скажеш другу: "Я скоро буду", а потім з'явишся через півтора року, то його б це явно роздратувало", – прокоментував Бред Пітт.

Не оминув увагою голлівудський актор і абсурдне припущеня Дональда Трампа про те, що COVID-19 можна лікувати сонячним світлом та дезінфікуючими засобами, такими як відбілювач або ізопропіловий спирт. Проте на ці заяви зірка не зміг відреагувати словесно. Бред Пітт мовчки прикрив очі рукою, вибачившись за такий вчинок: "Я знаю, що не повинен чіпати обличчя, але це вище моїх сил".

Бред Пітт перевтілився у лікаря Ентоні Фаучі: дивіться відео онлайн

Згодом актор зняв сиву перуку та публічно від власного імені висловив вдячність не лише терпеливому лікарю Ентоні Фаучі, а й усім працівникам системи охорони здоров'я, які самовіддано протистоять пандемії коронавірусу.

Загалом у світі підтверджено 2 954 106 випадків COVID-19. 205 398 людей померли від коронавірусу, 860 875 – одужали. Найбільшу кількість інфікованих діагностували в США – понад 956 тисяч осіб.


Чому варто залишатись вдома / Інфографіка 24 каналу