На початку вересня цього року український співак Олександр Пономарьов поділився рідкісною світлиною свого батька. Тоді ж він зазначив, що це – єдине фото, де зображений він з батьком. Незважаючи на те, що артист рідко оприлюднює кадри чи інформацію, по'язану з особистим життям, він вирішив попросити свою 100-тисячну аудиторію знайти втрачені світлини з татом, який відійшов у той світ 23 роки тому.

Цікаво У спортивному костюмі: Лілія Ребрик показала пристрасний танок з чоловіком – відео

Олександр Пономарьов сьогодні, 24 листопада, поділився новим кадром на особистій сторінці в інстаграмі. Його прихильники допомогли знайти втрачене. На світлині майбутній співак зображений на руках матері й батька. Фото датоване 27 січня 1974 року.

Слава Богу! Ура! Знайшлися всі мої загублені фотоальбоми з дитячими і родинними фото! Сила в соціальних мережах таки є! Дякую тобі, Боженько! На фото мама, тато і я,
– написав Олександр Пономарьов.

У коментарях шанувальники зазначили, що дуже раді за артиста. "Красиве фото. Батьки чудові", "Така тепла фотографія. Сумно від того, як швидко йде життя", "Чудова новина! Уявляю, який він зараз щасливий".