Відома українська телеведуча та акторка поділилась черговим роликом на особистій інстаграм-сторінці. Лілія Ребрик не соромиться показувати особисте життя на публіку, а навпаки, залюбки ділиться з фанами яскравими кадрами та роликами.

Дивіться також Лілія Ребрик замилувала мережу сімейним фото

Лілія Ребрик постала перед камерою в пудровому спортивному костюмі від її колекції "Дико люблю" з колаборацією українського бренду. Вбрання вона поєднала з чорними уггі. Актриса розпустила волосся та зробила легкий макіяж.

На відео вона зображена разом з чоловіком Андрієм Диким. Разом вони виконують пристрасний танець. Андрій позує в чорному светрі та штанах, які поєднав із зручними кросівками. Запальним роликом зіркова пара розбурхала мережу.

"Танцюй поки молодий, і коли старий, і коли сумно, і коли дуже весело! Танцюй вранці замість зарядки, вдень – коли маєш паузу, ввечері – на кілька хвилин перед сном! Танцюй, щоб наситити свою кров киснем, щоб змусити м’язи бути у тонусі, не лишай жодного шансу жиру, а навіть якщо і маєш його – розтруси його танцем", – написала Лілія Ребрик під запальним відео.