На своїй офіційній сторінці у фейсбуці українська виконавиця поділилась з читачами, за що вона любить Білорусь та білорусів. Також вона побажала мітингувальникам сил та додала хештег #ЖывеБеларусь.

До теми Alyona Alyona підтримала протести в Білорусі: Знайте, Україна разом із вами

Наталія зізналась, що любить країну за її мову, людей, у яких очі горять найяскравіше, природу та концерти. Також поділилась, що має звичку купувати годинник від "Електроніка", коли приїжджає до Мінська. А її тур Vidlik і однойменну пісню наживо гурт зіграв вперше саме в Мінську.

Нагадаємо, що раніше з українських виконавців протести у Білорусі підтримали Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс, Катя Осадча і реп-виконавиця Alyona Alyona.

Читайте також Андрій Хливнюк закликав підтримати протести у Білорусі: Згадайте, чия була кров на Майдані

Що відомо про протести у Білорусі?

  • 9 серпня у країні пройшли президентські вибори. Згідно з державними даними екзит-полів, Олександр Лукашенко набрав 80% голосів, а його опонентка Світлана Тихановська близько 10%.
  • Однак, незалежні екзит-поли називають повністю протилежні результати. Тож люди впевнені, що вибори були сфальсифіковані, про це свідчать численні порушення.
  • На вулиці у Мінську вийшло більш як 100 тисяч осіб. Оголошено всенародний страйк.
  • Ситуація загострюється, оскільки ОМОНівці намагаються боротися з протестуючими: кидають світлошумові гранати, також в натовп в'їхав автозак.
  • За останніми даними, 4 білорусів загинуло, більше 100 людей поранено, тисячі затриманих.

Дивіться відео про останню ніч протестів у Білорусі: