Знаменитість шокувала прихильників кардинальною зміною зовнішнього вигляду, проте не розсекречувала, яким чином їй вдалося досягти такого приголомшливого результату. Днями у подкасті Декса Голта і Адама Гліна Келлі артистка повідомила, що не обійшлося без втручання пластичних хірургів.

Читайте також Кріссі Тейген знову хоче зменшити груди: Вони все ще величезні

Келлі розповіла, що їй робили ін'єкції в щелепу та підборіддя. І після цього її друзі та близькі почали помічати, що вона схудла. Осборн каже, що довго йшла до такого результату. Ще два роки тому вона почала правильно харчуватися і повністю відмовилася від алкоголю.

Також зірка зізналася, що наважилася на рукавну гастропластику. Їй провели резекцію шлунка, видаливши 75-80% цього органу. Ефект після такої процедури тримається тільки в тому випадку, якщо постійно тренуватися та відмовитися від шкідливої їжі. Келлі розповіла, якщо не тренуватися та їсти будь-що, то набір ваги неминучий.

Рукавна гастропластика – це лише початок шляху в обраному напрямі. Про це повинен пам'ятати кожен, хто наважується лягти під ніж хірурга. Перед тим, як зробити операцію, я цілий рік готувалася до неї,
– розповіла співачка.

Осборн зізнавалася, що наважилася на радикальні зміни в зовнішності через те, що через зайву вагу їй постійно відмовляли в Голлівуді і вона почувалася "невидимою".