Дружина відомого співака Джона Лендженда Кріссі Тейген знову заговорила про зменшення грудей через місяць після першої операції. В інстаграм-сторіс на особистому акаунті вона повідомила, що почувається некомфортно у власному тілі.

До теми Кріссі Тейген видалила імпланти з грудей, які носила протягом 10 років

34-річна знаменитість 10 років тому збільшила груди для того, щоб фотографії у купальниках виглядали більш ефектно. Проте після материнства стан інтимних зон погіршився і Кріссі вирішила видалити імпланти. Операція пройшла чудово, проте не дала бажаного результату.

Тейген зізналася, що навіть після хірургічного втручання груди дуже великі і це приносить їй дискомфорт. За словами зірки, вона планує знову зменшити розмір. Про це вона розповіла понад 30-мільйонній аудиторії підписників на сторінці в інстаграмі. Інші деталі наразі невідомі. Тейген не зазначила, коли планує робити операцію.

Що відомо про Кріссі Тейген?

Кріссі Тейген – відома американська модель, телеведуча та письменниця. У 2007 році познайомилася із співаком Джоном Леджендом на зйомках кліпу Stereo. У них зав'язалися романтичні стосунки, а через чотири роки пара повідомила про заручини. 14 вересня 2013 року закохані одружилися. Весілля відбулося в Італії. Подружжя виховує двох дітей – доньку Луну та сина Майлза. Обидвоє нащадків були зачаті за допомогою процедури штучного запліднення.