Автором сценарію романтичної комедії "Секс і нічого особистого" став сам Сергій Притула і його колеги по "Вар’яти-шоу": Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Володимир Ковцун та Віталій Тильний. Режисером проекту стала Ольга Ряшина, а стрічка стала одною з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

Читайте також: Фільм "Позивний "Бандерас": гарячий детектив про війну на Сході, якому віриш

Коли тобі випадає така нагода, гріх відмовлятися. Тема сексу, попри її відкритість, все одно табуйована в головах багатьох людей, і ми з командою хотіли показати, що нічого страшного в цьому немає, інакше нас би з вами взагалі тут не було,
– пожартував Сергій Притула.


Кадр з фільму "Секс і нічого особистого" / Прес-служба

Режисер Ольга Ряшина зазначила, що подивитися трейлер – це нібито "підглядати "в замкову щілину" фільму, де ще більше смішних ситуацій, інтриг та кохання".


Кадр з фільму "Секс і нічого особистого" / Прес-служба

Також опубліковано офіційний синопсис фільму: "Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супергероя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина".


Кадр з фільму "Секс і нічого особистого" / Прес-служба

Офіційний трейлер фільму "Секс і нічого особистого": дивіться відео