Кумедний допис Сергія Мельника

Ролик Сергій Мельник опублікував в інстаграмі, чим розсмішив прихильників. На кадрах можна побачити, як виконавець головної ролі фільму Г'ю Грант залюбки пританцьовує, коли його ніхто не бачить в будинку.

Оце так заява Анна Різатдінова і Сергій Мельник зустрічаються: Це та дівчина, яку я так довго шукав

Як я приходжу додому після ефіру "Танців з зірками 2020" і танцюю до ранку. Все завдяки вашій підтримці в голосуванні і високим балом від суддів. Не розумію, це так від настрою або істерика від втоми, – написав Сергій Мельник до кумедного відео.

Окрім цього, учасник "Танців з зірками" Сергій Мельник показав, як готується до виходу на паркет. Спортсмен кілька разів повторює вивчені па, коли залишається сам у павільйоні.

"Увесь тиждень в одному відео. Найскладніший ефір… Може, комусь легше дається це мистецтво, але мені, щоб запам'ятати, доводиться дуже багато тренуватися і проходити номер від початку до кінця і окремими частинами, запам'ятовувати музику, слова в музиці, зв'язки, кроки, зауваження наставників. Всі тренувальні дні йшли далеко за північ, коли вже нікого не залишалося в павільйоні", – поділився Сергій Мельник.

До теми "Танці з зірками 2020" 11 випуск: родинний вечір на шоу та несподіваний виступ Різатдінової

Окрім цього, чоловік подякував своїй партнерці Аделіні Делі, яка вміло навчає його танцям, та новоспеченій дівчині Анні Різатдіновій, яка в 11 випуску вийшла з ним на паркет, розсекретивши стосунки.

І, звичайно ж, дякую моїй Анні Різатдіновій за те, що в цей найніжніший вечір була зі мною. Попереду фінал, ми можемо більше, ніж нам здається! Тепер разом ми повинні перемогти! – додав він.

Фільм "Реальна любов": сюжет

Стрічка вийшла на екрани в 2003 році та стала однією з найромантичніших в історії кіно. За сюжетом, перед Різдвом розвиваються 9 історій. І, здається, у фільмі зібрано кардинально різних, нічим не пов'язаних персонажів. Однак на святвечір відбуваються події, які дають змогу глядачам зрозуміти, в чому полягав зв'язок між героями.

"Реальна любов": дивіться трейлер до фільму