Світська левиця та засновниця б'юті-лінійки Кім Кардашян добре знає, що братися за рекламу нового продукту від власного бренду KKW BEAUTY варто самій, адже така презентація приречена на успіх. Тому вона влаштувала зйомку в зимовому стилі та позувала на тлі снігу. Фото з'явились в інстаграмі зірки.

До теми Кім Кардашян засвітила пишні оголені груди: провокативні фото 18+

Так, для прохолодної передноворічної фотосесії Кім Кардашян обрала обтисле боді білого кольору з довгими рукавами та закритим декольте. Вбрання, яке фантастично підкреслювало апетитні форми зірка поєднала зі масивними срібними чоботами на шнурівці.

Стилісти зробили знаменитості зачіску з довгою косою, яка вигідно контрастувала на тлі снігу. З бездоганним макіяжем у нюдових тонах та з акцентом на очі світська левиця позувала навприсядки, засвітивши на камеру пружні сідниці. Цей зухвалий кадр користувачі оцінили в кілька мільйонів лайків.


Кім Кардашян у сексуальному боді на снігу / Фото Instagram / @kimkardashian

Однак зупинятися на одному образі Кім Кардашян не стала. Тому приміряла ще одне обтисле біле боді, однак вже з відвертим декольте. Так, зірка показала не лише сідниці та стрункі ніжки в білих блискучих колготах, а й розкішні груди. Для цього фото напівоголена блогерка лягла на сніг та сексуально підняла руку з масивним сріблястим браслетом над головою.


Кім Кардашян у сексуальному боді на снігу / Фото Instagram / @kimkardashian