Про це Санта Дімопулос розповіла виданню "Факти". Після того, як співачка стала переможницею "Танців з зірками", вона вперше прокоментувала суперфінал проєкту та сказала, чому віддала заповітний кубок своїй суперниці.

Читайте також Таких випробувань в моєму житті не було: Макс Леонов прокоментував перемогу на Танцях з зірками

Санта Дімопулос розповіла, що перед очікуванням на результати вона відчувала страшенну втому і задоволення, що вона з партнером зробила таку кількість роботи. Співачка зізналась, що не думала, що переможе. Для неї важливіше було дарувати емоції глядачеві та викладатися на повну в кожному танці.

За словами артистки, кубок не був її метою на цьому проєкті. Головне, що збулась мрія – танцювати знову. Окрім того, вона задоволена знайомствами на шоу, емоційною та фізичною працею над собою. Санта зізналась, чому віддала кубок Юлії Саніній.

Що стосується мого рішення в фіналі, я прийняла його спонтанно. Бачила, як сильно Юля хотіла перемогти, вона дійсно цього варта. Я в дитинстві займалася бальними танцями, а Юля познайомилася з ними лише на проєкті і показала прекрасний результат. Я зробила це абсолютно щиро, так мені підказало серце в той момент – передати кубок їй,
– розповіла Санта Дімопулос.

Нагадаємо, що Юлія Саніна теж прокоментувала перемогу на проєкті, зазначивши, що кубок їй не потрібний, а тому рок-зірка розіграє його, а кошти передасть на благодійність.

Санта розповіла і про найтяжчі танці на шоу. З технічної точки зору, ними виявились фокстрот і квікстеп. А з емоційної – контемп, який співачка присвятила покійному батькові. Натомість Санта полюбила румбу, бо їй дуже подобається характер цього танцю. Запам'ятався артистці фламенко з Іраклі Макацарієм. Та найулюбленішим танцем Санта Дімопулос визанала контемп, який танцювала з синами.