Відео презентували на ютуб-каналі компанії Netflix. На кадрах можна побачити уривки з 1 сезону популярного серіалу "Відьмак", які кардинально змінили сюжет завдяки різдвяним прикрасам.

Для справжніх фанатів "Відьмак" 2 сезон: у Netflix розкрили деталі сюжету та показали ексклюзивні кадри серіалу

У ролику головний герой Геральт втікає не від свого призначення, а від святкового настрою. Фрагменти серіалу настільки влучно підібрали, що мережа вибухнула сміхом.

Різдвяний "Відьмак": дивіться курйозне відео

Що відомо про 2 сезон "Відьмака"

Наразі у Великій Британії тривають зйомки 2 сезону "Відьмака". За офіційними даними, нові серії вийдуть на стрімінговій платформі Netflix у 2021 році. А щоб глядачі не втрачали цікавості до проєкту, його автори розсекретили кілька деталей.

До теми На зйомках "Відьмака" виявили хворих на коронавірус: створення серіалу відклали

Так, відомо, що у нових серіях Геральт постане в інших кольчугах. Обладунки Відьмака модернізують, щоб він більш ефектно виглядав у майбутній боротьбі.

Головному герою доведеться повернутись до табору, де він зростав, оскільки це буде найбезпечніший прихисток для Цирілли. Глядачі дізнаються більше про минуле Геральта із Рівії та познайомляться з його наставником Весемиром. Повернеться у життя Відьмака і Йенніфер, для якої могутня дівчинка стане мов донька. Разом вони будуть відкривати таємниці дару Цирілли і захищатимуть її від магів, які влаштують на княжну полювання.

Відтак у 2 сезоні "Відьмака" варто очікувати ще більше протистоянь, інтриг та несподіваних поворотів сюжету.