Як і інші зірки українського шоу-бізнесу, Настя Каменських часто спілкується зі своїми підписниками через свій інстаграм. Днями співачка вирішила поділитися з шанувальниками трьома правилами продуктивного тижня, якими користується вона сама.

Читайте також У білій сукні і без макіяжу: ніжний look Насті Каменських – фото

Правила продуктивного тижня

  1. Настя зазначає, що обов'язково слід написати список запланованих справ на наступних 7 днів. За словами Каменських, це допоможе не забути про них, а також наприкінці тижня можна проаналізувати кількість справ, які змогли виконати.
  2. Співачка радить спробувати щось нове. Наприклад, освоїти нові знання, навики, або навіть спробувати приготувати щось вперше. Зірка зазначає, що досвід – це завжди "плюс".
  3. Настя Каменських також акцентує увагу на позитиві. Артистка розповіла, що важливим є говорити більше приємних слів, як собі, так і іншим. Також співачка радить звертати багато посміхатися й звертати увагу на деталі.

Наприкінці цікавого та потрібного допису, Настя Каменських побажала своїм шанувальникам хорошого дня. Який образ співачка приміряла на фото – можна переглянути за посиланням.