Причина смерті Армена Джигарханян

Про це "Московському комсомольцю" розповів друг актора Артур Согомонян. За його словами, 85-річний Армен Джигарханян помер вранці 14 листопада. В актора відмовили нирки, що і стало причиною його смерті.

Важливо Помер відомий актор Армен Джигарханян: що про нього відомо

"У нього був такий букет захворювань, він, бідний, сильно мучився, живого органу у нього не було, і це не перебільшення. І тут стали відмовляти нирки. З ними давно були проблеми. Ще до лікарні, коли він перебував вдома, було так – випивав літр води, а всього 70 грамів на виході. Опухав. Уже в лікарні йому раз у три дні робили гемодіаліз. Три останні дні нирки зовсім не працювали", – зазначив Артур Согомонян.

Раніше у російських ЗМІ припускали, що Армен Джигарханян міг померти через поважний вік та хворобу, з якою останнім часом боровся. Мова йшла про цукровий діабет. Окрім цього, після скандального розлучення з Віталіною Цимбалюк-Романовською актор мав проблеми із серцем. У 2018 році він пережив інфаркт та кому, однак тоді медикам вдалось врятувати його життя.

За словами Артура Согомоняна, Армен Джигарханян мав передчуття, що помре. Незадовго до смерті він говорив про це з медиками.

Мені здається, він розумів, що помирає… Лікар мені розповів, що в останні дні у нього начебто трапилося просвітлення, чи що. Він покликав медиків і прямо запитав: "Скажіть чесно, скільки мені залишилося?" – розповів Артур Согомонян.

Коли і де поховають Армена Джигарханяна

Друг Армена Джигарханяна розсекретив час та дату прощання з актором. В коментарі "Інтерфаксу" Артур Согомонян зазначив, що поховають легенду кіно 17 листопада поряд з могилою його доньки на Ваганьковському кладовищі, що у Москві. Наразі друзі Армена Джигарханяна обговорюють з московською владою деталі церемонії прощання з врахуванням пандемії коронавірусу.

Читайте також Армен Джигарханян помер: яким було життя актора та позиція щодо України

"Прощання відбудеться у вівторок о 12:00 в театрі Джигарханяна, якщо дозволить влада, поки що це попередня інформація, ми намагаємося отримати дозвіл. Поховають на Ваганьковському кладовищі, де дочка Армена Борисовича", – додав Артур Согомонян.

До слова, єдина донька Армена Джигарханяна Олена померла у 1987 році. Причиною стало отруєння чадним газом.