Оля Цибульська окрім розвитку успішної кар'єри в музичній індустрії, також активно веде профіль в інстаграмі. Там вона публікує фото в нових стильних образах, які потім залюбки переймають шанувальники.

До теми У відвертому топі: Оля Цибульська вразила сміливим образом – фото

Оля Цибульська, схоже, позувала в робочому офісі в Києві. Вона лягла на стіл та продемонструвала бездоганну розтяжку, піднявши одну ногу догори. Співачка постала в помаранчевому в'язаному светрі з кишенями та темними джинсами-скінні. Стильне вбрання Оля поєднала з замшевими чорними туфлями на високих підборах.

Цибульська мінімально вклала волосся, одягнувши чорний обідок з вушками на голову. Вона також зробила легкий макіяж, вирівнявши тон обличчя та підкресливши брови та губи. Образ доповнював бузковий манікюр та золоті сережки.

У підписі до фото Оля пороздумувала про знаменитий серіал "Емілі в Парижі": "Мене виховали за формулою секс = син. Я вдячна батькам і не закликаю тебе змінити професію на ту, яку, кажуть, скоро легалізують. Не треба змінювати чоловіків так часто, як стринги. Але якщо він тобі не подзвонив - не плач. Іноді секс - просто секс".