Серіал "Емілі в Парижі" розповідає про американську маркетологиню, яка вирушає до Франції. У столиці Емілі Купер доводиться швидко пізнавати культуру та мову, а також намагатись стати частиною розкішного життя Парижа. Тому й картинка, яку показали автори серіалу, дуже гламурна, передає 24 канал.

Рекомендуємо Серіали жовтня: 10 новинок, які неможливо пропустити

Змінити ідеальні кадри взялися дизайнер Марк Джейкобс та його друг Рассел Браун. Чоловіки створили курйозні меми, в яких поєднали фото з серіалу "Емілі в Парижі" з оскароносними "Паразитами". Стрічка є кардинально іншою та показує життя найбідніших верств населення Азії.

Все почалось з тексту, який нас розсмішив, та став назвою акаунта в інстаграмі – "Емілі в Паразитах". Гра слів спрацювала… І ось як тепер Емілі нав’язуватиме свою американську точку зору у фільмі про корейські жахи, – розповіли автори мемів.

Водночас Марк Джейкобс додав, що курйозний проєкт не мав наміру образити авторів серіалу чи актрису Лілі Коллінз. Навпаки – такий проєкт змусив багатьох людей забути про пандемію коронавірусу та просто усміхнутись. Окрім цього, фото змушують задуматись, наскільки інколи безглуздо виглядають інфлюенсери зі своїм прагненням знайти ідеальне місце для зйомки.

Дізнавайтесь більше Рецензія на фільм "Паразити"