Два тижні тому Слава Камінська показала свого партнера по "Танцях з зірками". Ним став відомий танцівник Дмитро Дікусар. Пара не встигла вийти на паркет, але вже стала найобговорюванішим дуетом талант-шоу. В інстаграм-профілі співачка показала нове фото з хореографом, яке швидко наробило шуму в мережі.

До теми Дмитро Дікусар порівняв Славу Камінську з експартнеркою на "Танцях з зірками"

Раніше Дікусара зірка назвала "екскурсоводом в музеї танцювального мистецтва", а на відео, яке знаменитості підготували для проєкту "Танці з зірками" вони пристрасно обіймали одне одного.

На фото, зробленому під час зйомок на березі річки, найбільше обговорення викликала поза партнерів. Слава Камінська ніжно пригорнулась до танцівника, а він грайливо кусав її за капелюшок. Схоже, на паркеті "Танців з зірками" буде по-справжньому гаряче й пристрасно.

Починаю закохуватись… у танці,
– інтригуюче написала співачка.

Слава Камінська постала в оксамитовій сукні на тонких бретелях оливкового кольору з пікантним декольте. Образ вона доповнила солом'яним капелюхом, а макіяж зробила з акцентом на очі, обравши фіолетові тіні. Дмитро Дікусар був одягнений у чорну сорочку та штани, а з аксесуарів мав круглі сонцезахисні окуляри.

Солістка дуету "НеАнгели" поцікавилась у прихильників, який танець вони хочуть побачити першим на паркеті "Танців з зірками". Думки аудиторії розділились, проте більшість у коментарях зізнались, що чекають на румбу чи танго. Тому палких обіймів та спокусливих рухів парі не уникнути.