Про неприємний інцидент дівчина розповіла на своїй сторінці в Instagram. За словами співачки, вона прогулювалася столицею Каталонії на електросамокаті, впала, після чого втратила свідомість від больового шоку.

Читайте також: Онука Cофії Ротару поділилась сімейними знімками з відпочинку у Лондоні: зворушливі фото

Мешканці Барселони миттєво викликали швидку допомогу, тому співачка прийшла до себе вже після госпіталізації.

Під час подорожі до Барселони зі мною сталася дуже прикра пригода. Я впала і пошкодила обидві руки. Дуже шкода, але маю надію на швидке одужання і зняття гіпсу! Дякую всім за підтримку,
– прокоментувала своє фото Sonya Kay.

Також вона зізналася, що страховки у неї не було, тому лікування виявилося дуже дорогим, а відпустка після прем'єри кліпу "Лайви" зіпсованою. Однак місцеві лікарі були турботливими та ввічливими, що дуже потішило українку.

"Після падіння з електросамоката я не могла підняти руки, я їх просто не відчувала. У мене був справжній шок, але, на щастя, люди поруч допомогли: викликали швидку і відвезли в госпіталь. В лікарні зробили рентген, який показав тріщини на обох руках. Мені ще дуже пощастило, що гіпс вирішили накладати тільки на одну руку, я хоч якось можу функціонувати тепер", – розповіла племінниця Софії Ротару.

Племінниця Софії Ротару опублікувала знімок, на якому позує з гіпсом на одній руці та тугою пов'язкою на іншій.


Племінниця Софії Ротару зламала дві руки / Instagram / @sonyakayofficial