Фото з репетиції Тарас Цимбалюк опублікував в інстаграм-профілі. Зірка "Чорного ворона" та "Спіймати Кайдаша" зізнався, що для 5 ефіру "Танців з зірками" з Яною Заєць готує чи не найскладніший танець. Прихильники вже встигли припустити, що це румба.

Читайте також Тарас Цимбалюк відверто розповів про перший шлюб та стосунки з ексдружиною

"Новий тренувальний тиждень розпочато! Вчора почали знайомство з черговим танцем, котрий, мабуть, буде найскладнішим для мене", – написав актор.

На фото Тарас Цимбалюк позував у танцювальному залі в білій футболці, чорних шортах та бальних туфлях. Він виглядав зосередженим і відточував рухи перед дзеркалом разом з хореографом Віталієм Загоруйко. Зірка зауважив, що репетиції до 5 ефіру "Танців з зірками" розпочались ще з понеділка. Так, він спробував реабілітуватися після провалу минулого тижня.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Катерина Кухар розгромила Тараса Цимбалюка в прямому ефірі "Танців з зірками"

У 4 ефірі проєкту на паркет Тарас Цимбалюк і Яна Заєць вийшли з чуттєвим вальсом. Однак за день до прямого ефіру за лаштунками між партнерами стався конфлікт, який переріс у публічний скандал. Танцівниця поскаржилась, що актор відвідував репетиції всього двічі через постійні зйомки, і їм ледь вдалось вивчити хореографію.

До теми "Танці з зірками 2020" 4 випуск: сповідь Фреймут, гірка втрата Дімопулос і сварка Цимбалюка

Номер пари підкорив як суддів, так і глядачів, однак Катерина Кухар не стала ігнорувати скандал. Вона дорікнула Тарасу Цимбалюку за пропуск репетицій та зауважила, що йому варто взяти майстер-клас по поводженню з партнеркою в її чоловіка Олександра Стоянова.

Після ефіру актор зазначив, що "Танці з зірками" – це перш за все шоу, а вальс для 4 ефіру вони з Яною Заєць насправді репетирували старанно.