Організатори проєкту "Танці з зірками 2019" щотижня вражають прихильників новими темами прямих ефірів та запрошеними гостями. Але 12 ефіру глядачів чекав приголомшливий сюрприз – Надія Мейхер та Альона Вінницька знову заспівали разом. Дівчата у 2000 році стали першими учасницями колективу "ВІА Гри" і в такому складі записали безліч хітів, серед яких "Попытка №5"

Читайте також: "Танці з зірками 2019" 12 випуск: якими постановками вражали учасники у чвертьфіналі шоу

Альона Вінницька та Надія Мейхер об'єдналися заради номеру Вікторії Булітко та Дмитра Дікусара. Пара виконала пристрасне танго під хіт "Я не вернусь".

Судді шоу схвально оцінили виступ легендарної "ВІА Гри", а от танцем залишились задоволені не всі. Катерина Кухар не могла приховати того, що Надія Мейхер та Альона Вінницька пішли парі на користь. А от за словами Влада Ями, Вікторії та Дмитру не вистачило емоцій одне між одним.

Якщо дивитись на танго, як на обов'язкову програму, я думаю, що Віка впоралась. Майже всі кроки, де не вийшло Діма допоміг. Щодо вашого емоційного стану, то якось ви не домовились. В нього я читав танго, в тебе не зовсім. Не було зрозуміло, як ви ставитесь одне до одного. А саме в цьому танці це надважливо,
– зауважив хореограф.

У підсумку від суддів пара отримала лише 33 бали.

"Танці з зірками 2019" 12 випуск: дивитись онлайн – виступ Вікторії Булітко та Дмитра Дікусара