На особистій сторінці в інстаграмі Яна Заєць опублікувала фото образу для останнього ефіру "Танців з зірками" та поділилась з шанувальниками, як перенесла виліт з шоу. Вона зізналась, що як спортсменка звикла боротися до останнього, однак в проєкті не все залежить від її наполегливості та професіоналізму.

До теми Було неочікувано: Тарас Цимбалюк прокоментував виліт з "Танців з зірками"

Мій перший тиждень без танців! Виліт з "Танців з зірками" для мене був струсом, адже я спортсмен і звикла йти до кінця! За тиждень я встигла прийняти поразку,
– розчулила партнерка Тараса Цимбалюка.

Проте Яна Заєць наголосила, що попрощалась лише з прямими ефірами, адже для 7 випуску ставила хореографію Олі Фреймут та Іллі Падзині. Цю пару вона назвала улюбленою на шоу.

Зауважимо, раніше Оля Фреймут розповідала, що саме подруга-танцівниця вмовила її брати участь в шоу "Танці з зірками". Перед стартом репетицій з партнером Іллею Падзиною ведуча тричі на тиждень займалась з Яною Заєць. Після вильоту Тараса Цимбалюка вона у прямому ефірі зізналась, що вважала їхню пару дуже яскравою.

В інстаграм-профілі Оля Фреймут опублікувала відео бекстейджу 6 ефіру та не оминула увагою втрату останнього випуску.

Цей ефір буде відрізнятися від попереднього не тільки танцем, а й тим, що рідної Яни Заєць не буде поруч на паркеті, я боляче перенесла її вихід з проєкту,
– написала зірка.

Оля Фреймут додала, що весь репетиційний тиждень подруга провела з нею та Іллею Падзиною в танцювальному залі. Вона стала хореографом колишніх конкурентів на шоу. Відомо, що в 7 ефірі, який відбудеться вже сьогодні, ведуча покаже ча-ча-ча під пісню Camila Cabello Havana. Фреймут зауважила, що "почерк" Яни Заєць у її номері помітний.