Свій виліт із шоу вирішила прокоментувати Юлія Сахневич на інстаграм-сторінці. Хореографу прикро, що все завершилось саме так, але жінка переконана, що у цьому випадку головне здоров'я.

Варто побачити "Танці з зірками" 8 випуск: вечір Вєрки Сердючки та неочікувана заміна Позитива Арзуманяном

Друзі! Хочеться сильно сильно всім подякувати! За підтримку, ваші смс-повідомлення, переживання і тисячі приємних і мотивуючих слів! Рада бути частиною такого яскравого свята "Танці з зірками", і ще більше щаслива, що мене оточувала крута команда! Хочеться прямо всім-всім сказати спасибі велике від нас з Позитивом – стільки старань, сил і безсонних ночей ми пройшли з вами! А нервів? Дякую, ви – любов. P.S. Все попереду! Головне, щоб здоров'я було і дозволяло рухатися до нових танців, цілей і вершин. Всіх цілуємо,
– написала Юлія.

Позитив також прокоментував виліт із шоу у профілі в інстаграмі. Артист зізнався, що йому ще було ще показати у прямих ефірах з Юлією, але "не завжди все залежить від них". Чоловік подякував усім прихильникам і команді "Танців..." за підтримку та професіоналізм відповідно, а також висловив слова вдячності Араму і Тоні, які виручили їх у 8 прямому ефірі. Особливу подяку Позитив присвятив своїй партнерці Юлії Сахневич – хореографу, яких, на його думку, часто недооцінюють в проєкті, звертаючи увагу лише на зіркових учасників.

"Особлива подяка Юлі, за витримку, терпіння мого непростого характеру і максимальну любов до цього суперскладного ремесла. У цьому шоу для мене герой не тільки зіркові учасники, а й їхні партнери. Юліє, видужуй швидше і знову радуй нас неймовірними танцями! Ну а поки всі сили – на відновлення і підготовку до останнього танцю "Время и Стекло" в Палаці Україна. Побачимося знову 30 жовтня!" – написав Позитив.

Танці з зірками 2020: оголошення результатів – відео