Нові фото Дар'ї Петрожицької

Світлиною актриса поділилась на інстаграм-сторінці, де за нею стежать понад 200 тисяч прихильників. На кадрі Дар'я Петрожицька красувалась із хвилястим волоссям та бездоганним макіяжем з акцентом на очі. Окрім цього, на дівчині виднілась сукня зі стильним декором у зоні декольте.

Дивіться також Дар'я Петрожицька і Стас Боклан зробили чарівне фото на зйомках "Папіка 2"

Водночас автори серіалу "Папік 2" залюбки показали, що приховується за лаштунками зйомок. На чорно-білих кадрах можна побачити натхненну роботу режисера Андрія Яковлєва та знімальної групи.

Часто те, що відбувається за кадром, не менш цікаво і захопливо, ніж сцени в кадрі. Наш невидимий фронт, – написали автори серіалу до фото.

Дар'я Петрожицька в серіалі "Папік 2"

Як відомо, Дар'я Петрожицька повернулась до своєї знаменитої ролі Лізи. У 2 сезоні "Папіка" вона знов зустрінеться з Олександром Меркуловим, який, за сюжетом, вийде на волю. Єлизавета матиме успіхи у вокальній кар'єрі, однак переживатиме нелегкий етап у стосунках. Тому "Папік" допомагатиме дівчині подолати життєві труднощі та намагатиметься влаштувати і своє життя.

Більше про серіал В Україні розпочались зйомки 2 сезону серіалу "Папік": перші фото і деталі

Перед зйомками Дар'я Петрожицька зізналась, що на глядачів чекатиме сюрприз. У нових серіях "Папіка" кіномани побачать родичів Лізи та дізнаються, чому вона стала такою авантюрною.

Не менший захват викличе і гардероб головної героїні. Стильні літні сукні, ефектні пальта і буденне вбрання: згідно з першими кадрами зі зйомок, Ліза буде дивувати своїми образами.