Колишня дружина Володимира Остапчука нещодавно дала нове інтерв'ю у програмі "Світське життя", де розповіла про непостійну фінансову допомогу зі сторони Володимира; про те, що він подав позов до суду, аби забрати у неї дітей; про його депресію; про погрози з його сторони і що він вимагає від неї психологічної експертизи.

Нове інтерв'ю Хоче забрати дітей: Олена Войченко заявила, що Володимир Остапчук подав позов до суду

Про "аліменти" і дітей

Володимир Остапчук у своєму профілі в інстаграмі вже відреагував на слова ексдружини Олени Войченко. Чоловік стверджує, що все було не так, як описує його колишня. Вона стверджувала, що чоловік допомагав їй оплачувати школу і дитячий садок дітей, а також перераховував 10 тисяч гривень на їхні потреби. І начебто після одного зі своїх інтерв'ю 3 жовтня він збільшив кількість коштів, але це була "одноразова акція".

Хоча, на нових скріншотах Володимира можна побачити 26500 гривень вже за жовтень цього року. Також чоловік перерахував інші 25 тисяч гривень у вересні – задовго до виходу скандального інтерв'ю Остапчука.

Остапчук заявив, що слова Олени – це "повнісінька брехня, маніпуляції і конкретний шантаж" і додав скріншоти переказів коштів на дітей. Додамо, що дві сторони розлучення відмовились від примусових аліментів на дітей. Окрім цього, він перерахував 42 тисячі гривень на поїздку Олени з дітьми на море, але цього так і не сталось, бо вона не зробила переклад свідоцтва народження сина для виїзду. Втім, гроші були вже переведені, а Остапчуку начебто Войченко не дозволила відправитись з ними на море.

Нагадаємо, у шлюбі Володимира та Олени народились двоє дітей – 7-річна дочка Емілія та 2-річний Еван-Олександр.

Про психологічну експертизу

Щодо експертизи, інформація про яку з'явилась у ЗМІ вже давно, Войченко наголосила, що він вимагав її у неї та залучив до цього процесу дітей. Але за словами Остапчука, ніякої екпертизи не було – є лише заява про "встановлення графіку відвідання дітей". Згідно з процедурою, органи опікунства проводять розмови з чоловіком, дружиною та дітьми, тому до процесу була залучена їхня донька. Втім, кінцеве засідання по встановлення порядку спілкування з дітьми повинне було відбутись ще 2 листопада, але на нього Олена не прийшла.

Остапчук додав, що заяву було подано ще у квітні 2020 року і станом на листопад він досі не може нормально спілкуватись з дітьми. Олена часто не підіймає від нього слухавку, а влітку, коли діти гостювали у батьків Олени в Умані, Остапчук викликав двічі поліцію, аби мати змогу з ними побачитись.

Про психолога і депресію

Олена заявляла, що психолог під час розмови з Володимиром поставив йому діагноз "депресія", яка тягнеться ще з дитинтства. Хоча Остапчук наголосив, що хоч вони і були в спеціаліста, слова про його діагноз – брехня. Вони начебто ходили до експерта, аби хоч якось "склеїти сім'ю", але ніхто нікому ніяких діагнозів не давав.

Також він заперечив слова ексдружини про те, що він подав позов до суду і хоче забрати у неї дітей, а також те, що його теперішня дружина Христина ставила йому вибір – або вона, або його діти.

Про розлучення

Олена Войченко розповідала, що сама дізналась про роман Володимира з Христиною, тому переконувала, що цей шлюб більше тривати не може. Але Остапчук у свою чергу додав, що вона йому 4 місяці не давала згоди на розлучення через майно, яке вони довго ділили.

За словами Володимира, від початку вони з ексдружиною домовилися, що він переписує на неї все нерухоме майно – дві квартири, машину і дає 30 тисяч доларів з їхніх спільних збережень. Також Остапчук повинен був давати три тисячі доларів на дітей щомісяці. Але колишня начебто захотіла набагато більшу суму, закріплену нотаріальну, яку він не в змосі дати через специфіку його нестабільної роботи.

Але це, нібито, Олену не зупинило і вона сказала: "Ах так, добре Вово, тоді я піду у всі ЗМІ і буду спеціально тебе топити". Відтак, Володимир звернувся до своєї колишньої дружини, аби вона перестала жити його життям і почала жити своїм.

Ти живеш синдромом жертви, тобі в ньому дуже зручно, тобі хочеться, щоб тебе постійно жаліли, але ти сильна жінка. Моя перша і остання відверта розмова на цю тему,
– підсумував Володимир.

Володимир Остапчук відреагував на інтерв'ю ексдружини: відео