В інтерв'ю "Світському життю з Катею Осадчою" колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко розповіла свою версію розлучення з шоуменом та теперішнього спілкування з ним. Варто зазначити, що розповідь Олени не зовсім збігається зі словами Володимира.

Дивіться також Не дозволяє приходити дітям: дружина Володимира Остапчука висловилась про Олену Войченко

Олена Войченко про стосунки Остапчука з дітьми

Найперше ексдружина розповіла, що Володимир справді допомагає їй оплачувати навчання в садочку та школі, а також скидає на картку 10 тисяч гривень для обох дітей. Однак після останнього інтерв'ю шоумена він значно збільшив кількість коштів.

Після вашого інтерв’ю він одноразово збільшив цю суму і ці чеки виклав в соцмережі. Але і на тому дякую. Крім цього він купив дітям по чотири речі одягу. За це теж я йому вдячна. Але це була одноразова акція,
– розповіла Олена Войченко.

Жінка розповіла, що вона наполягала на спілкуванні нової дружини Володимира – Христини Горняк, та дітей. Натомість Володимир та сама Христина неодноразово зазначали, що Олена не дозволяє Емілії та Евану спілкуватися з батьком.

"Я просила його брати дітей, просила знайомити. Я наполягала на тому, щоб він більше спілкувався з дітьми до весілля, аби вони були присутні на весіллі, аби вони розуміли, що відбувається. Але вирішили інакше. По факту зараз діти бачили дружину батька двічі", – зазначила Олена Войченко.

Ексдружина Остапчука також заявила, що Володимир подав позов до суду і хоче забрати від неї дітей. Він раніше говорив про те, що в нього щаслива сім'я, коли Олена – самотня та перебуває в стресі. Жінка зазначає, що часто шоумен звертався до неї навіть з погрозами. Войченко зізналась, що вважає, що шлюб Володимира та Христини відбувся надто швидко, і в них у подружжі відчувається нестабільність.

Володимир дуже часто мені озвучує різні речі і перемішує їх з погрозами, шантажем. Я взагалі останнім часом прошу його тільки писати,
– зізналась Олена Войченко.

Про діагноз Володимира Остапчука

Через постійні заяви шоумена, які не збігаються з тим, що розповідає його колишня дружина, не зрозуміло, на чиєму боці правда. Олена Войченко зазначає, що одного разу вони відвідували лікаря, і той поставив діагноз Володимиру Остапчуку: депресія.

Він справді досить нестабільний. У нього депресія, яка почалася ще десь в дитинстві і Володимир її намагається всіляко приховати і компенсувати всім чим завгодно. Особливо тим, що показувати не те, що є насправді,
– зізналась перекладачка.

Олена Войченко також розповіла, що насправді вона сама дізналась про те, що Володимир спілкується з Христиною, зокрема, з любовних листувань. Саме тому жінка заявила шоумену, що їхній шлюб так далі тривати не може.

Дивитись інтерв'ю з Оленою Войченко онлайн: