Відомий український телеведучий Володимир Остапчук взяв участь у програмі "Кава з перцем" та дав інтерв'ю. У ньому він розповів про те, що бачиться з дітьми нечасто. Він згадав і колишню дружину Олену Войченко, яка, за його словами, "не дає можливості спокійно бачитися з дітьми частіше".

Дивіться також Не дозволяє приходити дітям: дружина Володимира Остапчука висловилась про Олену Войченко

Нагадаємо, що від першого шлюбу Володимир Остапчук виховує двох дітей: 7-річну Емілію та 2-річного Евана. Шоумен зізнався, що бачить дітей 2-3 рази на тиждень. Він хотів би частіше відвідувати нащадків, але повідомив, що від нього це не залежить.

Володимир додав, що навіть не може поговорити з дітьми телефоном. Зокрема, під час інтерв'ю він зізнався, що вже 5 днів не говорив з Емілією. Також він пригадав розмову з донькою про розлучення з її мамою, хоч і додав, що важко про це говорити.

Ми спілкувалися з нею і вона аж плакала і сказала: "Ви ж розлучаєтеся не через мене?". Бо дитина через себе це сприймає. Коли вона вдома, коли ми спілкуємося, я бачу в її очах, що їй не вистачає батьківської уваги. Тому що коли вона приходить і обіймає мене, це такий момент...
– зізнався Володимир Остапчук.

Втім, телеведучий зазначає, що постійно хоче налагодити стосунки з колишньою дружиною Оленою Войченко і не виносити все на публіку. Адже не хоче, щоб їхнє розлучення нашкодило дітям. Він також зазначив, що ніколи не говорив погано про ексдружину.

"У нас є діти і я, звичайно, вже рік намагаюся постійно налагодити стосунки. Для мене взагалі було б ідеально, якби в нас не було жодних суперечок з цього приводу. В цій історії нашого спілкування, коли воно зараз не вдається, мені дивна одна річ. Я ж вчинив по-чесному, тобто, коли я прийшов і сказав, що ми не можемо склеїти ці стосунки. Багато разів намагалися склеїти, але щоразу два-три тижні, знову збій", – розповів Володимир Остапчук.

Шоумен зазначив, що коли йому не вдасться знайти спільну мову з Оленою Войченко, то звернеться до суду: "Як тато підтримую дітей, плачу за садочки, школи, даю гроші на утримання, даю гроші на одяг. Але, якщо ми не можемо домовитися, єдиний вихід – йти до суду. В судовому порядку це називається встановити графік відвідування дітей".