Виступ Олі Цибульської на "Танцях з зірками"

Співачка Оля Цибульська стала однією з гостей фіналу "Танців з зірками 2020". У прямому ефірі розважального шоу вона презентувала нову пісню "По барабану" з однойменного альбому. Та не тільки запальна пісня і зваблива сукня Олі Цибульської привернули увагу глядачів.

Дивіться також Фінал "Танців з зірками 2020": Тіна Кароль з'явилась у шоу в сукні з прозорою вставкою

На паркет артистка вийшла з шоу-балетом, серед якого був Олександр Прохоров. Нещодавно Оля Цибульська зізналась, що до свого весілля мала роман з цим танцівником, відомим українцям за участю в "Танцях з зірками" у 2019 році.

Цікаво DOROFEEVA вперше у сольній кар'єрі виступила з новим хітом: ефектне відео

З Олександром Прохоровим співачка станцювала пристрасний танець, викликавши овації серед суддів. Водночас Юрій Горбунов не упустив нагоду запросити Олю Цибульську у наступний сезон "Танців".

"Танці з зірками 2020" 14 випуск: дивіться онлайн – виступ Олі Цибульської

Що відомо про роман Олі Цибульської

10 листопада у всіх українських ЗМІ з'явилась інформація, що Оля Цибульська мала роман з учасником "Танців з зірками 2019" Олександром Прохоровим. Про це розповіла сама артистка, яка наголосила, що не зраджувала свого чоловіка.

З Олександром Прохоровим Оля Цибульська познайомилась на початку своєї кар'єри, коли набирала танцівників до шоу-балету. У непростий період у стосунках з теперішнім чоловіком вона закрутила з красенем роман.

Я вдячна Саші за те, що ми залишилися друзями і він підтримав моє бажання розповісти, хоча розумів, що йому попаде від ЗМІ. Це справді чоловіча позиція. Ніхто нікому не зраджував. Ніхто нікого не викрадав із сім'ї. Все сталося під час паузи в стосунках з майбутнім чоловіком, – пояснила Оля Цибульська.

Коли ж артистка заручилась та вийшла заміж, стосунки з Олександром Прохоровим не мали продовження. Під час презентації альбому "По барабану" Оля Цибульська відновила співпрацю з танцівником та сміливо вийшла з ним на паркет.