Образ Тіни Кароль

Ведуча розважального шоу обрала для останнього випуску білосніжну вечірню сукню від дизайнера David Koma з розрізом на нозі. Та головним акцентом вбрання Тіни Кароль була зона декольте, повідомляє 24 канал. Сукня мала прозору чорну вставку, через яку виднілась спідня білизна артистки, та металевий декор.

Дивіться також Монатік запалив на "Танцях з зірками" з новою піснею: гаряче відео

Цього разу ТІна Кароль вирішила не робити зачіски, а випрямити волосся. Денний макіяж та лаконічні прикраси завершили образ співачки і ведучої "Танців з зірками 2020".

Наразі сама Тіна Кароль не публікувала професійні фото з фіналу шоу. Водночас фан-групи артистки переповнені ефектними кадрами, зробленими на паркеті "Танців".

Окрім цього, талановиті фанати Тіни Кароль вже відреагували на новий вихід артистки. У мережі розмістили артверсію вбрання української модниці.

Фінал "Танців з зірками 2020"

Останній випуск "Танців з зірками 2020" відбувся 29 листопада. Через пандемію коронавірусу шоу пройшло без глядачів у залі. Водночас це не повпливало на атмосферу, адже організатори проєкту вразили підбором зірок у випуску.

На роль четвертого судді запросили одразу трьох артистів – Монатіка, Надію Дорофєєву та Ігоря Ласточкіна. Не менше приголомшила і кількість ведучих балкону. Арам Арзуманян, Іванна Онуфрійчук, Позитив, Дмитро Танкович, Сергій Мельник, Сергій Танчинець, Анна Різатдінова, Андре Тан – це далеко не весь список зірок, які прийшли підтримати фіналістів, зустрічаючи їх після виступів.

За головний кубок проєкту поборолись Надія Мейхер і Кирило Васюк, Санта Дімопулос і Максим Леонов, Юлія Саніна і Дмитро Жук. Спробуйте передбачити, хто з них отримав перемогу завдяки опитуванню 24 каналу.