Виступ Монатіка

Артист відкрив 14 прямий ефір "Танців з зірками 2020". Для фіналу шоу Монатік підібрав одну з нових композицій – ритмоLOVE. Запальну пісню він виконав зі своїми підопічними Lida Lee і Nino.

Цікаво Різдвяна казка та виступ Дана Балана: чим здивує суперфінал "Танців з зірками"

Співачки вийшли на паркет у досить відвертих образах. Lida Lee обрала для виступу на "Танцях з зірками" спокусливий костюм з прозорими штанами і боді, яке підкреслило пишні груди дівчини. А от Nino красувалась у мініспідниці і топі з рукавами-воланами. Обидві співачки, яких продюсує Монатік, запалили під спільну композицію.

Наприкінці виступу на паркет вийшли фіналістки шоу – Надія Мейхер, Юлія Саніна і Санта Дімопулос. Під запальні ритми треку Монатіка вони показали ефектні па, які викликали овації у суддів.

"Танці з зірками 2020" 14 випуск: дивіться онлайн – виступ Монатіка, Lida Lee і Nino

До теми Суперфінал "Танців з зірками": до суддів приєднаються одразу три зірки

Монатік на "Танцях з зірками"

Монатік почав будувати свою кар'єру як танцівник, тому артист неодноразово ставав запрошеним гостем розважального шоу. Винятком не став 14 випуск "Танців з зірками", де співак не тільки презентував свій новий трек, але й зайняв крісло четвертого судді.

Так незвично без глядачів. Але впевнений, що за нами сьогодні спостерігають мільйони. Три діви, один танцпол, один кубок… Дуже цікаво, кому він дістанеться,
– прокоментував Монатік.