Четвертий сезон легендарного проєкту промайнув дуже швидко. Кожний його ефір запам'ятовувався глядачам неймовірними виступами учасників, цікавими ведучими балкону та атмосферою, що неможливо передати через екран. Про те, як саме відбуватиметься останній випуск шоу "Танці з зірками", повідомляється на офіційній сторінці проєкту в інстаграмі.

Читайте також Леся Нікітюк вразила образом чорного лебедя з лисою головою: смілива поява на "Танцях з зірками"

Різдвяна атмосфера на шоу

Останній випуск буде присвячений Різдвяним святам, тому на паркеті почнеться справжня Різдвяна казка. Втім, атмосфера свята не завершить всі сюрпризи, що чекатимуть на шанувальників.

Нагадаємо, що в 14 випуску за переможний кубок змагатимуться 3 пари: Санта Дімопулос та Макс Леонов, Надія Мейхер та Кирило Васюк, Юлія Саніна та Дмитро Жук. Усі зіркові пари повинні будуть виконати на паркеті по три танці. Першим буде той танок, з яким вони прийшли на проект, другий – найяскравіший танцювальний номер сезону та третій – новий танець.

Повернення "Дракули" на шоу

В останньому ефірі шоу виступить артист, що завоював увагу багатьох прихильників та прихильниць. Тренер шоу "Голос країни" та співак Дан Балан стане спеціальним гостем 14 випуску. Артист готує на суперфінал чимало сюрпризів та готовий дивувати глядачів.