Грандіозний суперфінал "Танців з зірками" вразить глядачів приємними сюрпризами і знаменитими гостями. На офіційній сторінці проєкту в інстаграмі вже оголосили імена суддів. Цього разу до прими-балерини Катерини Кухар, Влада Ями та Григорія Чапкіса приєднаються одразу троє зірок.

До теми Різдвяна казка та виступ Дана Балана: чим здивує суперфінал "Танців з зірками"

Судді суперфіналу "Танців з зірками"

До незмінної трійки суддів долучаться знамениті представники українського шоу-бізнесу, які прославились своїми танцювальними вміннями. Оцінювати номери суперфіналістів вони будуть почергово. Першим суддею-джокером став мультиартист Монатік. Він не лише виставлятиме бали парам, а й разом з підопічними Lida Lee та Nino Basilaya заспіває новий спільний трек "ритмоLOVE".

Другим суддею-джокером стане комік Ігор Ласточкін, який переміг у проєкті "Танці з зірками" разом з Ілоною Гвоздьовою. Третьою буде співачка Надя Дорофєєва, котра виборола срібло у першому оновленому сезоні проєкту. Вона також запалить на паркеті з першим сольним хітом Gorit.

Яким буде суперфінал "Танців з зірками"

У суперфіналі шоу буде присвячений Різдвяним святам, тому на паркеті влаштують справжню Різдвяну казку. Санта Дімопулос та Макс Леонов, Надія Мейхер та Кирило Васюк, Юлія Саніна та Дмитро Жук, які змагатимуться за переможний кубок "Танців з зірками", виконають по три танці: перший танець на проєкті, найяскравіший номер сезону та нову постановку.

Співак Дан Балан стане спеціальним гостем 14 випуску. Музичним перформансом вразить і ведуча проєкту Тіна Кароль. Крім того, глядачі почують співачок Анну Буткевич, Олю Цибульську та гурт DSIDE BAND.