Олена Зеленська приєдналася до числа знаменитостей, які закликали до боротьби з насильством. На особистій сторінці в інстаграмі перша леді опублікувала соціальний ролик.

Варто переглянути Єфросиніна, Монатік, Полякова: українські зірки об'єднались проти насильства – емоційне відео

У середу, 25 листопада, стартує всесвітня акція "16 днів проти насильства". Метою цієї акції є привернення уваги суспільства до проблеми, яка часто замовчується, толерується. Тисячі жінок, дітей, навіть чоловіків потерпають від різних видів насильства. У нього є багато масок. Якщо вашу свободу обмежують, то це не є проявом турботи, психологічний тиск ніколи не є, не був і не буде формою виховання чи прагнення загартувати характер. А побиття показують не любов, а жорстокість.

Мій заклик до всіх – не сприймайте домашнє насильство як норму, не замовчуйте, не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога. Норма – це нульова толерантність до насильства, і це під силу кожному,
– написала у дописі Олена Зеленська.

Образ першої леді України

У чорно-білому ролику Олена Зеленська постала в атласній блузці. Оскільки вона зображена не в повний зріст, то не видно, з яким низом поєднала таке вбрання. Волосся жінка вклала в акуратні локони, а на обличчі зробила улюблений макіяж в коричневих відтінках – з тінями на очах та помадою на губах.