На особистій сторінці в інстаграмі ведуча та амбасадорка ООН Маша Єфросиніна опублікувала відео, яке разом з зірками українського шоу-бізнесу зняла до Міжнародного дня боротьби проти насильства над жінками. Його щороку відзначають 25 листопада.

Цікаво Маша Єфросиніна і Соня Плакидюк відвідали домашню вечірку Олі Полякової: фото та відео

До зйомок соціального ролика долучились співаки, яких ведуча назвала артистами з великої літери – Монатік, Оля Полякова, Юлія Саніна, Тарас Тополя і Alyosha. Разом вони виступили з закликом "Вийди з кола насильства". Зірки співали про те, як важливо "не травити, не бити, не штовхати, не ламати, не погрожувати, не знущатись, не залякувати, не насміхатись".

У дописі Маша Єфросиніна наголосила, що за останні кілька років українському суспільству все ж вдалось порушити тему насильства над жінками на державному рівні. Результатом є те, що зараз активно створюють організації, рухи, будують притулки.

"Жінки поступово перестають боятися визнавати, що терпіли насильство і знаходять у собі сміливість просити про допомогу, розривати це складне і задушливе коло. З "неіснуючої" теми насильство над жінками в нашій країні перетворилося в кричущу", – написала Маша Єфросиніна.