Оскільки в Україні триває карантин вихідного дня, Оля Полякова вирішила запросити подруг в гості додому. На особистій сторінці в інстаграмі вона провела декілька прямих ефірів, де показала, як розважалася з Єфросиніною та Плакидюк.

Дивіться також У блискучій сукні: Маша Єфросиніна вразила провокативним образом – фото

Домашня вечірка Полякової

Знаменитості рідко розповідають про особисте життя, показують свої будинки та відпочинок з друзями. Проте Оля Полякова вирішила провести одразу декілька трансляцій зі свого акаунта в інстаграмі. Для Маші Єфросиніної та Соні Плакидюк артистка орагнізувала екскурсію заміським маєтком, декілька кумедних фотосесій в будинку, а також на кухні троє жінок разом квасили капусту та готували олів'є.

Знаменитості постали перед камерами у домашньому вбранні, без макіяжів та зачісок. Атмосферний вихідний вони провели весело у хорошій компанії, за душевними розмовами та смакували стравами, які приготували самостійно.

Найяскравішими моментами Маша Єфросиніна поділилася з підписниками у своєму профілі в інстаграмі. Вона оприлюднила декілька фото та відео, щоб закарбувати в пам'яті щасливі миті.

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч

Зазначимо, регулярні прямі ефіри Оля Полякова почала проводити на карантині. Оскільки наразі артисти не мають можливостей виступати, то доводиться шукати інші джерела прибутку. Зокрема, співачка розмовляла в трансляціях із зірковими колегами та започаткувала власне кулінарне шоу.