25 листопада відзначається Міжнародний день усунення насильства проти жінок. Олена Зеленська вже оприлюднила соціальний ролик на цю тему, у зніманнях якого також взяла участь, а тепер відвідала відповідний захід. На особистій сторінці в інстаграмі вона поділилася серією світлин з відкриття виставки.

Дивіться також У синьому костюмі: Олена Зеленська підкорила діловим образом – фото

У дописі перша леді зауважила, що ще донедавна тема насильства була неприйнятною, незручною. Про нього важко говорити, адже сказати – означає визнати цей факт. Саме для привернення уваги до теми насильства і відкрили тематичну виставку на Михайлівській площі.

На виставці представлені 16 звичних для кожного з нас побутових предметів, на перший погляд – цілком безпечних: дитяча іграшка, банківська картка, щоденник, рушник. Але… Всі ці предмети – безпосередні учасники, інструменти у реальних випадках насильства: фізичного, психологічного, економічного.

Найжахливіше у домашньому насильстві – його буденність. Ми маємо визнати: насильство – не норма! Йому немає виправдань,
– наголосила в дописі Зеленська.

Образ Олени Зеленської

Перша леді приїхала на площу у чорних штанах, кофті та довгому блакитному пальті. Вбрання мало пояс, що гарно підкреслив витончену фігуру Олени. Такий look вона поєднала з чоботами чорного кольору на підборах. З лівого боку на пальті бачимо тематичну стрічку.

Волосся Зеленська розпустила, акуратно вклавши. На обличчі вона зробила повсякденний макіяж з акцентом на очах. Серед прикрас бачимо на першій леді лаконічні сережки.

Оскільки коронавірусна інфекція досі активно поширюється і ледь не щодня в Україні виявляють COVID-19 у рекордної кількості людей, то дружина президента з'явилася на публіці у захисній масці. Вона на власному прикладі показала, що треба дбати про своє здоров'я та життя і користуватися засобами захисту.

Для перегляду фото гортайте праворуч