Про підписання Меморандуму про розвиток безбар’єрної архітектури повідомили на сайті президента. Договір було укладено у межах ініціативи першої леді "Без бар'єрів". Вона полягає в створенні рівних можливостей для всіх українців. Метою Меморандуму є залучити населені пункти, територіальні громади до праці над розвитком маломобільних груп населення.

До теми Олена Зеленська привітала з Днем Гідності та Свободи: промовисте фото

Об’єднати зусилля всіх зацікавлених сторін задля створення безбар’єрного архітектурного середовища і, як наслідок, можливостей для всіх українців вести повноцінне суспільне життя – основна мета укладеного сьогодні Меморандуму,
– прокоментувала Олена Зеленська.

Найпершими документ підписали Міністерство розвитку громад та територій України, Київська обласна державна адміністрація та Славутицька міська рада. На діловій зустрічі перша леді України також продемонструвала діловий бездоганний образ. Вона завжди підкорює шанувальників елегантністю.

Образ Олени Зеленської

Перша леді України постала перед об'єктивом у класичному синьому жакеті, в кишеньку якого була вкладена бордова хустинка. Діловий look вдало підійшов до її зустрічі, але й підкреслив її вроду. Олена Зеленська завжди обирає елегантне вбрання, яке щоразу підкорює мережу.

Волосся перша леді вклала в розкішну зачіску, що зробила акцент на жіночності. Олена Зеленська зав'язала волосся в низький пучок, але випустила чубчик й зачесала його на один бік. Вона доповнила образ круглими золотими сережками та світлим манікюром. Бездоганний look завершив легкий макіяж з акцентом на губах, які перша леді нафарбувала нюдовою помадою.


Олена Зеленська на діловій зустрічі / president.gov.ua