Олена Зеленська на особистій сторінці в інстаграмі поширила допис, у якому розповіла про домашнє насильство. Також вона показала декілька світлин, де разом з Машею Єфросиніною побувала у новому притулку для постраждалих від домашнього насильства.

Дивіться також У темно-синьому костюмі: Олена Зеленська підкорила вишуканим образом – фото

Для мене ця тема не є легкою, як, мабуть, і для кожного з вас. Але вона важлива. Більше того, я вважаю своїм обов'язком відкрито говорити про неї, тим самим підкреслюючи – насильство не можна замовчувати,
– написала у публікації Зеленська.

Вона показала декілька фотографій з нового притулку та показала умови проживання. Люди, які зазнали насильства, мають можливість цілодобово перебувати там, а також отримують психологічну допомогу від фахівців.

Образ Олени Зеленської

Для такої поїздки перша леді обрала чорний oversize светр з високою горловиною. Поєднала його з вишневими обтислими штанами. Струнку талію Олена Зеленська підкреслила за допомогою ременя чорного кольору.

Волосся дружина президента вклала рівно та забрала на один бік. На обличчі вона зробила повсякденний макіяж у коричневих відтінках. Олена не забуває про захист від коронавірусу, тому не з'являється на публіці без маски. Цього разу вона обрала чорну маску, яка гармонійно поєдналася з її аутфітом. Довершила look вишуканими сережками.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Як отримати психологічну допомогу?

Також у публікації Зеленська розповіла, що отримати психологічну допомогу та потрапити у притулок, що також називають шелтером, можна кільком особам. Для того, щоб це зробити, потрібно виконати декілька наступних пунктів.

  1. Зателефонувати на урядову гарячу лінію з протидії домашньому насильству за номером 1547. Тут людині нададуть першу психологічну допомогу та проконсультують щодо подальших дій.
  2. Звернутися на національну гарячу лінію із попередження домашнього насильства - 116 123, де вам підкажуть, яку допомогу ви можете отримати у вашому місті та як потрапити в найближчий шелтер.
  3. Звернутися до поліції за номером 102.