3 грудня відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю. Олена Зеленська на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала допис, де зазначила, що вирішила не говорити про труднощі, які є у людей з інвалідністю, а відчути, з якими перепонами вони стикаються у звичайному житті.

Дивіться також У піджаку винного кольору: Олена Зеленська підкорила елегантним образом – фото

Саме тому Зеленська відправилася у київський музей "Третя після опівночі". У цей заклад запросила разом із собою Посла Канади в Україні пані Ларису Ґаладзу та Посла Німеччини в Україні пані Анку Фельдгузен. Олена розповіла, що всі екскурсії проходили у суцільній темряві в супроводі людей з вадами зору. Жінки годину блукали темними кімнатами, які відтворюють місця нашого життя. Вони намагалися "побачити" світ очима людини, яка не бачить, а відчуває.

Образ Олени Зеленської

Для такої поїздки перша леді обрала класичний костюм темно-синього кольору, який складався з штанів зі стрілками і подовженого піджака. Також Олена одягнула темну кофту. Поєднала look зі світлим взуттям.

Волосся Зеленська акуратно вклала у локони і забрала назад. Серед аксесуарів її образ доповнювали лаконічна підвіска і сережки. На обличчі перша леді зробила повсякденний макіяж з акцентом на очі. Під час спілкування з працівницею музею Олена Зеленська одягнула чорну захисну маску. Вона зняла її лише для того, щоб зробити фото, проте навіть під час зйомки стояла на безпечній дистанції.


Олена Зеленська у чорному костюмі / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська у чорному костюмі і масці / Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська у музеї "Третя після опівночі" / Instagram / @olenazelenska_official