На особистій сторінці в інстаграмі Олена Зеленська оголосила про появу нового розділу на державному порталі "Дія" – "Дія. Без бар'єрів". Він міститиме каталог послуг для літніх людей, людей з інвалідністю, батьків маленьких дітей та інших соціальних груп.

Цікаво У вишуканому костюмі: Олена Зеленська вразила вбранням на діловій зустрічі – фото

Розробку сервісу перша леді обговорила з міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та постійною представницею ПРООН в Україні Дафіною Ґерчевою. Разом вони планують створити новий підрозділ "Дії" "Працевлаштування" та освітні серіали "Безбар'єрна грамотність" і "Держава без бар'єрів".

Бар'єрів чимало. Але я впевнена: нездоланними вони здаються тільки на старті. Безбар'єрність має бути суспільною нормою,
– написала Олена Зеленська.

Елегантний образ Олени Зеленської

Для робочої зустрічі перша леді обрала вбрання винного кольору. На ній класичний піджак та топ у тон. На фото вона зображена сидячи за столом, тому припустити, яким є низ look, складно. Олена Зеленська відома своєю прихильністю до монохромних образів, тому могла підібрати класичні штани винного кольору.

Вона з'явилась з вишуканою укладкою та легким макіяжем зі стрілками. З аксесуарів перша леді підібрала лаконічні золоті сережки. Під час заходу Зеленська була в чорній захисній масці, дотримуючись карантинних обмежень.


Олена Зеленська / Фото Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська / Фото Instagram / @olenazelenska_official


Олена Зеленська / Фото Instagram / @olenazelenska_official