На особистій сторінці в інстаграмі Олена Зеленська поділилась результатами зустрічі з великими українськими та міжнародними компаніями. Захід був присвячений впровадженню безбар'єрних рішень у бізнес-процеси – працевлаштуванню людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді

Цікаво У стильному костюмі: Олена Зеленська підкорила бездоганним образом – фото

Результатом зустрічі стало підписання декларації "Бізнес без бар'єрів". Олена Зеленська та представники компаній домовились до кінця цього року зафіксувати здобутки та визначитися з планами на найближчі роки.

"Наша спільна мрія – побудувати в Україні безбар'єрний бізнес, а найближча мета – подолати ті бар'єри, які виникають при пошуку співробітників та прийомі їх на роботу, адаптації працівника на робочому місці та в колективі. Ці напрямки актуальні для всіх суспільних груп, зокрема людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді", – наголосила перша леді країни.

Образ Олени Зеленської

Для ділового заходу перша леді обрала вишукане вбрання. Вона постала в білосніжному твідовому костюмі з ґудзиками. Піджак бездоганно підкреслював її жіночний силует. Костюм Олена Зеленська доповнила чорною сорочкою з легкої тканини, дотримавшись офіційного дрес-коду.

Вона довершила образ стриманою зачіскою, зібравши волосся в стильний низький пучок, та лаконічними аксесуарами – сережками з камінням. Красиву зовнішність перша леді підкреслила денним макіяжем з помадою пудрового кольору.

Олена Зеленська у вишуканому костюмі / Фото Офіс Президента


Олена Зеленська у вишуканому костюмі / Фото Офіс Президента

Перша леді виглядала надзвичайно елегантно та вкотре підкорила інтернет-спільноту фантастичним стилем. Варто додати, що представники великих компаній дотримались карантинних обмежень, сама ж Олена Зеленська з'явилась на зустрічі без захисної маски.


Олена Зеленська у вишуканому костюмі / Фото Офіс Президента