Про відкриття першою леді України другого дня Українського жіночого конгресу повідомили на сайті президента. Принагідно Олена Зеленська, як і завжди, підкорила публіку бездоганним образом.

До слова У блакитному пальті: Олена Зеленська зачарувала елегантним образом – фото

Український жіночий конгрес – платформа, яка об'єднує українських та міжнародних громадських діячів, політиків, експертів та лідерів думок для встановлення рівності жінок і чоловіків. Темою цьогорічного конгресу була пандемія та її впливи на жінок у різних сферах.

Роль жінки у суспільстві та в сім’ї у складні часи посилюється, як і навантаження на неї. Під час карантину ми, жінки, крім своїх професійних обов’язків, виконували й домашню роботу, обсяг якої збільшився. Одночасно встигали допомагати з навчанням дітям, які вчилися дистанційно вдома,
– висловилась Олена Зеленська.


Олена Зеленська / president.gov.ua

Образ Олени Зеленської

Перша леді України постала перед камерою в стильному діловому look. Вона виступала в бежевому топі та світло-сірому строгому костюмі, що складався з широких штанів та піджака. Таке вбрання завжди пасує Олені Зеленській.

Перша леді зробила гарну зачіску, зібравши волосся в акуратний низький пучок та випустивши гривку. Образ також доповнювали масивні золоті сережки-кільця. Олена Зеленська зробила і макіяж, нафарбувавши очі коричневими тінями, а губи – нюдовою помадою.


Олена Зеленська / president.gov.ua


Олена Зеленська / president.gov.ua