Про хворобу актриси виданню "ТСН" повідомив інший учасник "Кварталу 95" Євген Кошовий. За його словами, інші учасники колективу вже здали ПЛР-тести, які показали негативні результати.

До теми Відома телеведуча Марічка Падалко та двоє її дітей перехворіли на коронавірус

За кілька днів до зйомок аналіз нашої Олени, на жаль, показав позитивний результат на COVID-19, тому в найближчих ефірах її не буде. Сумно, але такі наші реалії – ніхто не застрахований від цього вірусу,
– зазначив Кошовий.

Наразі новий сезон зйомок гумористичного проєкту "Вечірній Квартал" буде відбуватись без Олени Кравець, поки вона проходить лікування. Жінку замінять чотири інших акторки: Ірина Сопонару, Ольга Жуковцова, Анастасія Оруджова і Валерія Товстолес. Сама Олена Кравець не коментує свого стану здоров'я.

Додамо, що Олена Кравець є не першою, хто заразився інфекційним захворюванням. Раніше про пережиту хворобу розповів інший учасник "Кварталу 95" Олександр Пікалов. Окрім цього, нещодавно коронавірусом перехворіла дружина Президента України Володимира Зеленського – Олена, яка також є учасницею команди гумористичного шоу. Всі вони вилікувались від недуги.