Про симптоми та відчуття Олександр розповів у відвертому інтерв'ю для програми "Зе Інтерв'юер". Пікалов зізнався, що почувався так, ніби його збив автомобіль.

Читайте також Помер актор Вілфорд Брімлі – зірка фільму "Кокон"

Коронавірусна інфекція вкотре показала, що може уразити будь-кого. Винятком не є і знаменитості. Зокрема, Олександр Пікалов на собі відчув усю силу вірусу.

Симптоми коронавірусу в Олександра Пікалова

Раніше Олександр потрапляв у ДТП. Тоді він пересувався на мотоциклі, який збив автомобіль. Відчуття під час хвороби з коронавірусом він порівняв саме з таким станом після дорожньо-транспортної пригоди. Серед симптомів COVID-19 в Олександра також були присутні температура 37,5 градусів, яка трималася протягом восьми днів, і ломило все тіло.

"Загалом, почував себе повним дурнем", – сказав Пікалов.

Певний час актор перебував під наглядом лікарів в Олександрівській лікарні. Вони змогли допомогти йому одужати, тому у розмові Пікалов подякував медичним працівникам за терпіння і догляд.

Наразі результати тестів на COVID-19 показують негативні результати. У крові Олександра виявили антитіла до коронавірусу, тому тепер він відчуває себе в безпеці та повернувсся до звичного способу життя.

Інтерв'ю Олександра Пікалова для програми "Зе Інтерв'юер": дивіться відео онлайн