Офіційну причину смерті легендарного Шона Коннері вдалось дізнатись виданню TMZ, отримавши доступ до свідоцтва про смерть зірки. Актор пішов з життя через пневмонію, аритмію та поважний вік. У документі вказано, що смерть настала уві сні о 1:30 ранку за місцевим часом на Багамах.

Важливо Помер актор Шон Коннері, який зіграв Джеймса Бонда

"Помер від дихальної недостатності, яка спричинена пневмонією, старістю та фібриляцією передсердь – викликає нерегулярний пульс, який може збільшити ризик інсультів, серцевої недостатності та інших ускладнень, пов'язаних з серцем", – йдеться в джерелі.

Додамо, раніше дружина Шона Коннері Мішелін Рокбрюн розповідала, що в останні місяці життя коханий боровся з хворобою деменцією. Недуга вражає мозок, а тому руйнує його когнітивні функції, порушує пам'ять та абстрактне мислення. Обраниця найкращого "агента 007" в історії кіно стверджує, що життя з діагнозом деменція "не було для нього життям".


Шон Коннері з дружиною / Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, що серед кар'єрних досягнень легенди Бондіади – нагорода Оскар, дві статуетки БАФТА та три Золоті глобуси. Загалом на його рахунку понад 70 фільмів.