Американська акторка та модель Нікола Пельтц стала нареченою сина Вікторії та Девіда Бекхемів Брукліна. Крім того, в мережі подейкують, що пара вже стала подружжям. А самі хлопець з дівчиною тільки підігрівають чутки ніжними спільними фотографіями та відео. Нікола поділилась новими знімками з нареченим на своїй сторінці в інстаграмі.

До теми Яким буде весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц: близький друг розповів деталі

На спільній світлині Нікола позує перед об'єктивом Брукліна Бекхема – він став фотографом моделі. Вона постала на тлі моря, одягнувши різнобарвну легку сукню на тонких бретелях в білизняному стилі. Її образ вдало доповнювали чорні ботфорти на високих підборах від бренду Вікторії Бекхем.

Нікола притримувала волосся руками та спокусливо дивилась в об'єктив. Вона зробила легкий макіяж, підкресливши очі темними стрілками та нафарбувавши губи бежевим блиском. На кадрі видно й хлопця: він зображений спиною до камери. Бруклін одягнув жилетку, а на його шиї було помітне татуювання у вигляді очей. Шанувальники пари припускають, що тату присвячене саме Ніколі.

Шанувальників зворушила світлина наречених: "Люблю вас, друзі", "Постривайте, а хто ж робив фото?", "Незрівнянно", "Чудове фото", "Обожнюю татуювання Брукліна", "Мрія", – написали в коментарях.

Для перегляду фото гортайте праворуч: