Що символізує Дерев'яний Дракон, які кольори будуть головними наступного року, і що не варто дарувати на цей Новий рік, розповідає 24 Канал.

Зверніть увагу Це треба знати: у якому кольорі зустрічати Новий рік, щоб залучити багатство

Так, за східним гороскопом, саме Зелений Дерев'яний Дракон буде символом 2024 року. До речі, його вважають одним з найсильніших у китайській культурі. Також Дракон – щасливий знак. Він є символом імператорської влади, уособлення мудрості, удачі та багатства.

Окрім того, Дракона асоціюють з успіхом, процвітанням і довголіттям. Тож 2024 має бути роком змін, успіху та внутрішнього перезавантаження. Наступний рік ідеально підійде для розвитку й самореалізації.

Не пропустіть Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2024 рік

Головним кольором буде зелений. Дехто навіть виділяє головний відтінок – смарагдовий. Він відображає красу і життєву силу природи. Також асоціюється з ростом, гармонією і внутрішнім спокоєм. Окрім того, зелений символізує надію на майбутнє, стабільність і здоров'я.

Також щасливим на 2024 рік вважають жовтий. Його називають кольором сонця, оптимізму та гарного настрою.

Зауважимо, що зелений і жовтий – похідні від елементів Землі та Дерева. До речі, чорні, сірі та занадто похмурі відтінки Дракону не до вподоби.

Цікаво Успішним чи не дуже: яким буде 2024 рік для кожного знака зодіаку

Щоб не розгнівати Дракона, краще уникайте таких подарунків:

  • речей, пов'язаних з вогнем. Дракон уособлює стихії Землі та Дерева. Не варто дарувати свічки, запальнички тощо;
  • гострих предметів. Символ року представляє силу, а такі подарунки можуть сприйматися як загроза його владі;
  • у різних міфологіях світу дракони тісно пов'язані з багатством і скарбами. Тож дарувати щось дешеве – гнівити символ року;
  • подарунків у темних тонах, особливо це стосується чорного кольору.