Радісну новину Оксана Линів повідомила на своїй сторінці в фейсбуці. Її визнали найкращою диригенткою 2020 року. Українка прийняла нагороду Oper!Awards від провідних німецьких критиків, засновану оперним часописом Oper!Das Magazin.

До слова Сергій Жадан видав роман "Інтернат" італійською мовою

Оксана Линів розповіла, що німецькою премією Oper!Awards у 20 різних категоріях нагородили найращі колективи, постановки та особистості, вона присвсячується тільки оперному мистецтву та нагороджується публічно.

Диригентка зізналась, що нагорода була для неї неочікуваною. Церемонія через пандемію коронавірусу була перенесена в онлайн-формат, хоча мала відбуватися в Берліні з публікою.

Висококваліфіковане жюрі німецьких критиків очолив провідний музичний журналіст Німеччини – Мануель Бруґ. Особливої уваги на думку жюрі заслужила моя постановка опери Бели Бартока "Замок Герцога Синя Борода в Баварській державній опері",
– написала Оксана Линів.

З рук Мануеля Бруґа, а також засновника нагороди доктора Ульріха Рунке Оксана Линів й отримала відзнаку. Нагадаємо, що Оксана Линів також стане першою жінкою-диригенткою Байройтського фестивалю. Це станеться вперше за 145 років його існування.