Про це повідомляють у The New York Times.

У виданні зазначають, що після тримісячної перерви зйомки популярного серіалу відновилися у вівторок, 30 січня. Netflix поки не розкриває жодних деталей з приводу нових кіногероїв, але відомо, що в шостому сезоні з’являться актори Лейн і Кіннер. У виданні Variety зазначали, що в стрічці вони зіграють брата і сестру.

Читайте також: Він гірший, ніж наш батько, – брат Кевіна Спейсі розповів нові подробиці з сімейного життя

Однак наразі точно відомо, що в кадрі більше не з'явиться Кевін Спейсі, який грав головну роль – Френка Андервуда.


Дайан Лейн і Грег Кіннер

Це буде фінальний шостий сезон серіалу "Картковий будинок", який складатиметься з восьми серій. У серіалі також зніматимуться Робін Райт, Майкл Келлі, Джейн Аткінсон, Патріша Кларксон та інші. З 2013 року від початку транслювання серіалу, стрічка більше 40 разів була номінована на премію "Еммі" та отримала шість статуеток, а Кевін Спейсі отримав "Золотий глобус" за найкращу чоловічу роль.

Нагадаємо, що Кевін Спейсі виявився в центрі скандалу після того, як кілька чоловіків звинуватили його в сексуальних домаганнях. Після цього компанія Netflix, яка знімає "Картковий будиночок", вирішила оголосити про припинення співпраці з Спейсі, а також зупинити зйомки серіалу до результатів розслідування.

Також раніше стало відомо, що шостий сезон серіалу, який планувався до виходу в 2018 році, стане останнім.