Про це Рендалл розповів у виданні The Sun.

Брат Спейсі раніше вже розповідав про їхнє важке дитинство, де батько-нацист постійно знущався над синами та регулярно їх гвалтував. Однак, анонсуючи свою нову книжку про їхнє дитинство, яку він скоро випустить, брат скандального актора розповів нові подробиці з їхнього сімейного життя.

Читайте також: Кевін Спейсі влип у новий гучний скандал

Я чув, що Кевін ліг у клініку лікуватися від секс-залежності – вибачайте, але це взагалі не те. Справи значно серйозніші. Все моє життя я думав, що захистив Кевіна від мого батька, а вийшло, що це все марно, бо він - гірший ніж мій батько...,
– поділився Рендалл.


Кевін Спейсі з батьками

Рендалл додав, що одного разу, коли батько вкотре гвалтував Кевіна, Спейсі ледь не застрелив його та їхню матір. Однак вона не надто цим перейнялась, бо, за словами Фоулера, в неї з актором були дещо "нездорові" стосунки і він був для неї наче коханець.

"Розумієте, в них були дуже дивні стосунки – ходили чутки про мою родину, це не просто моя спекуляція", – зазначив брат Спейсі.


Кевін Спейсі з матір'ю


Кевін Спейсі з матір'ю

Рендалл вважає, що Кевін міг би допомогти йому рекламувати книжку, і в такий спосіб вони разом допомогли б іншим жертвам сексуального насильства. Чоловік заявляє, що дуже хоче помогти братові, і його двері завжди відкриті.


Рендалл Фоулер і Кевін Спейсі