main logo

Кевін Спейсі

14 трав
12:24
Відомого американського актора Кевіна Спейсі ще з 2017 року звинувачують у сексуальних домаганнях. Один із чоловіків, які звинуватили знаменитість у насильстві, відмовився публічно називати своє ім'я. Через це його позов можуть відхилити.

Кевін Спейсі – американський актор театру і кіно, а також відомий кінорежисер та продюсер Голлівуду. Двічі став лауреатом премії "Оскар" (1995 – за найкращу чоловічу роль другого плану у фільмі "Звичайні підозрювані", 1999 – за найкращу чоловічу роль у фільмі "Краса по-американськи").

Актора також добре знають як головного героя відомого серіалу "Картковий будинок" в ролі Френка Андервуда. Він зіграв у більше ніж 60 кінострічках.

Кевін Спейсі ніколи не був одружений і ретельно приховував своє особисте життя, що стало причиною появи чуток про його гомосексуальність. Також у січні 2006 року британський таблоїд The Daily Mirror розповів про Спейсі як про відомого гомексуала. Згодом теж повідомили, що це була помилка.

Однак 29 жовтня 2017 року Спейсі сам вперше повідомив про свою гомосексуальність, зізнавшись, що в нього були стосунки і з жінками, і з чоловіками. Така заява розлютила чимало активістів у США, адже, на їх думку, таким чином Спейсі намагається відволікти увагу від сексуального домагання.

Одним з перших чоловіків, що звинуватив Кевіна Спейсі, став актор Ентоні Репп, який заявив, що оскароносний актор домагався до нього, коли йому було 14 років.
Про сексуальні домагання та ексгібіціонізм також дали свідчення ще 4 чоловіків: Тоні Монтана, Роберто Кавазос, бармен з Великобританії Деніел Біл та чоловік, який бажав залишитись невідомим.

У зв’язку з цим Міжнародна телевізійна академія також відмовилася вручати актору Кевіну Спейсі престижну премію "Еммі" за заслуги в телеіндустрії, церемонія нагородження якої призначена на 20 листопада.

Компанія Netflix також заявила, що шостий сезон серіалу "Картковий будинок", зйомки якого розпочалися нещодавно, стане останнім. Це сталося після сексуального скандалу навколо головної зірки Кевіна Спейсі.